GETTING MY FIZIKSEL SUNUCU TO WORK

Getting My Fiziksel Sunucu To Work

Getting My Fiziksel Sunucu To Work

Blog Article

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık one hundred mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi Net deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı World wide web deneyimini de sunar.

Dedicated Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

Teknik Destek ve Bakım İmkanı: Kiralama hizmetleri, sunucuların teknik desteğini ve düzenli bakımını içerebilir. Bu, işletmelerin ekstra personel veya kaynaklar ayırmadan sunucu performansını optimize etmelerine lawnımcı olur.

Internet hosting Dünyam, 2017 yılında girişimine başlanmış bu zamana kadar gerek alt yapı çalışmaları gerek sistem optimizeleri ile zaman harcamış, İstanbul'da kurulmuş bir Internet hosting firmasıdır.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi four x 10Gbps. İnternet çıkışımız %a hundred yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Sunucu kiralama işlemi yaptığınız andan itibaren dilerseniz sizin için taşıma işlemini profesyonel ekibimiz gerçekleştirebilmektedir.

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Kiralık sunucu da bulut sunucu ya da fiziksel sunucu arasındaki farkları karşılaştırdığımız makalemizi site sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Hız here da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini dimensions verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Yüksek trafiği olan Online sitelerini barındırarak sitenin hızını ve performansını yükseltebilir, kullanıcılarınız için daha kaliteli bir Internet sitesi hizmeti verebilirsiniz. Donanımlarınızı dilediğiniz zaman yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz.

Bu da ziyaretçi sayısı sınırı, sunucunun yoğun kullanılması ve doğal olarak web sitesinin yavaşlaması gibi bir takım sorunlara neden olabilir. Sunucu kiralamış olduğunuz zaman sunucunun işletim sistemini, panelini özelleştirebilir, aynı sunucuda birden fazla Web sitesinin barınma işlemini yapabilir, kişisel olarak özelleştirerek sunucuyu sadece sizin kullanımınıza sunabilir, daha verimli bir çalışma elde etmeyi sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir.

Bir Net sitesine girmek isteyen bilgisayar istemci,web sitesindeki içerikleri ağda yayınlayan bilgisayar ise sunucu olarak tanımlanabilir.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya 2. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Report this page